Kredsens kontaktliste


Bestyrelse pr. 25. april 2018 i Sydøstjyllands Kolonihavekreds

 

Navn   By Haveforening Telefon E-mail
Anni Kyed
(formand)
2 Horsens Søparken 61665544 annikyed@gmail.com
Anny Winberg
(kasserer)
1 Horsens Enghave 20926225 anny123@privat.dk
Kurt Christensen 1 Fredericia Fuglsang 28500443 kurtec@godmail.dk
Teddy Nordstrøm
(sekretær)
2 Fredericia Nørrelyst 53648584 teddymadsen@hotmalíl.com
Børge Møller
(næstformand)
2 Vejle Sandagergaard 30278011 toftebo60@hotmail.com
Steen Hansen 1 Vejle Grundet 71333492 steen@h2au2.dk
Henrik Rasmussen 2 Odder Engparken 61557292 henrik241258@gmail.com
Poul Schack 1 Skanderborg Ryhaven 20808556 polle@solpanels.dk
Henrik Weis 2 Horsens E.S.M. 25335037 trold1266@hotmail.com
Otto Rasmussen 2 Horsens Fritiden 29624413 kir-sor@mail.tele.dk
Leif Povlsen 2 Horsens Bakkedal 61281333 birteogleif@stofanet.dk
Ingelise Madsen 1 Horsens Højvang 22279677 i.l.m.18b@gmail.com
Ib Christensen 1 Horsens Strandlyst 51887148 ane.strandlyst69@gmail.com

Suppleanter (vælges hvert år)

 
Katrine Søgaard   Skanderborg Ryhaven 29795732 ryhaven@gmail.com
Christian Kjær   Odder Engparken 30911030 christiank60@gmail.com
Charlotte Efraimsen   Horsens C.T.M. 26177039 charlotte_efraimsen@live.dk
Erik Algren   Vejle Sandagergaard 22183722 algren@post10.tele.dk
Melanie Hjort   Fredericia Fuglsang 60460898 melanie847@msn.com

Revisorer

 
Jan Sauer Jensen 2 Vejle Sandagergaard 28232823 mail@miejan.dk
John Højer Christensen 1 Fredericia Nørrelyst 61789098 john-h-c@vip.cybercity.dk

Revisorsuppleanter (vælges hvert år) 
john-h-c@vip.cybercity.dk
 
Erland Storm   Vejle Sandagergaard 50408513 stormvejle@gmail.com
Mai Dokkedahl   Horsens Højvang 29275702 maisd2011@gmail.com


• 1 = valgt i år 2018, på valg igen år 2020
• 2 = valgt for 2 år i 2017, på valg igen år 2019
 

Sydøstjyllands Kolonihavekreds

Sydøstjyllands Kolonihavekreds for kommunerne
Billund - Fredericia - Hedensted - Horsens - Odder - Samsø - Skanderborg - Vejle
Copyright©Jele -Sydøstjyllands Kolonihaveforbund